Modely Irisbus Crossway LE si môžete objednať v predajni. - Viac informácií v ponuke OBCHOD..


Novinka v programe 24.09.2023:
IVECO Crossway LE - DB Autorkraft 340 objednávateľné  cena 39,95€ plus poštovné a balné - bestellung@ksm-modelle.de.

IVECO Crossway LE Autokraft Wagen 340 bestellbar  Preis 39,95€ zzgl Versandkosten - bestellung@ksm-modelle.de    IVECO Crossway LE Autokraft Wagen 340 bestellbar  Preis 39,95€ zzgl Versandkosten - bestellung@ksm-modelle.de Vitajte:

My sme Mníchovský výrobca modelov v oblasti vstrekovania plastov oceľové formy a mosadz. Špecialisti, ktorí boli v vo výrobnej práci pre Vás na realizácii.

Do produktov bude prúdiť množstvo technických vlastností zdokonaliť naše modely a zvýšiť ich hodnotu.

Podľa nášho hesla "Modely, ktoré vzbudzujú vášeň" budeme ukázať, že naša vášeň sa odráža v modelochsa stáva.

Služba je u nás veľká napísané. Všetky špeciálne modely, ktoré sú exkluzívne ponúkané v zahraničí tam si môžete objednať, zásielka bude odoslaná Nemecko. To vám ušetrí náklady na dopravu.

Medzimestské autobusy

Najprv urobíme Irisbus Crossway v Mierka 1:87 dostupná v dvoch verziách. V obchode môžete pozrite sa na varianty.

Medzimestské autobusy s výplňou dverí vpredu v rôznych verziách s/bez klimatizácie. Rôzne farby sedadiel sivá štandard, modrá pre vlakové autobusy.

 

Mestské autobusy

Program Crossway realizujeme aj ako verziu pre mestský autobus dvojkrídlovú bránu vpredu. 2 zodpovedajúce modelom Modely majú zodpovedajúcim spôsobom verzie sedadiel.

Budeme v blízkej budúcnosti ponúknuť ďalšie varianty nápisov. Onedlho ním budeme aj my ponúkajú rozšírený sortiment krytov kolies pre tieto typy modelov.